27 вересня - 1 жовтня

5 днів

Відпочинемо душею та будемо практикувати оздоровчу йогу, медитацію присутності та усвідомленого тіла.

Такий підхід має потужний результат. Ми працюємо з тілом та блоками в ньому як з середини в психологічному плані, так і зовні - фізично.

В програмі ретриту:

 • Оздоровча Хатха йога (10 занять).
 • Техніка безпеки під час занять йогою.
 • Mindfulness або медитація усвідомленого тіла.
 • Тематичні лекції (колесо балансу, основи рефлексотерапії, духовний розвиток).
 • Підбір технік для особистої практики.
 • Покращення імунітету через рефлексотерапію.
 • Парні практики - тілесно орієнтована терапія.
 • Китайська чайна медитація, або чайна церемонія Пін Ча.
 • Майстер-класи із розпису тіла хною та плетіння мандал.
 • Смачне різноманітне вегетаріанське харчування.
 • Практика мовчання та усвідомлення під час прийомів їжі.

Вартість ретриту

5700 грн

Діє гарна знижка, якщо ви їдите у двох. Включено все, ви більше нічого не доплачуєте, крім квитків.

Професійний інструктор

Тетяна Габінет

Гід в горах та організатор Дмитро Гілітуха

Унікальне місце і програма

Сreative Residence MC 6

Заняття йогою і прогулянки в горах для максимального перезавантаження.


Щоб отримати детальну програму - Зареєструйтесь, і ми надішлимо її вам на пошту!

Оздоровча йога

Це набір нескладних, ефективних за своєю дією вправ, в основі яких асани класичної хатха-йоги та психосоматика. Вони включають усвідомлену роботу з тілом, диханням, увагою та балансом. Заняття збалансовують тіло, позитивно впливають на психіку та розслаблюють глибокі м’язи.

Медитація усвідомленого тіла

Направлена на цілковиту присутність в тілі та роботу зі свідомістю. Основна ціль медитації - зростати духовно та ставати кращою людиною, тобто день за днем отримувати новий досвід, не бути залежним від психоемоційного стану та розуму, а стати власником свого тіла.

Арт-терапія та тематичні лекції

Розпис тіла хною - заспокоїть та прикрасить вас. Теоретична чатина направлена на свідому роботу з емоціями та покращення стосунків з оточуючими. Ми розкажемо вам про одні з найдієвіших технік налагодження вашого життя, які використовують провідні психотерапевти.

Інструктор оздоровчої йоги - Таня Габінет

Сертифікований тренер хатха йоги із 4-річним досвідом. Вона пройшла три ступені Школи йоги і систем оздоровлення В’ячеслава і Олени Смірнових (Київ). Цікавиться методиками оздоровлення, медитацією та багато подорожує.

Автор проекту Life is Trip.Yoga - Дмитро Гілітуха

Живу йогою, щасливий батько. З 2013 року почав практикувати йогу в школі Вячеслава та Олени Смірнових, далі закінчив їхню першу ступінь школи. Цікавлюся  методиками оздоровлення, вивчаю рефлексотерапію, багато подорожую та фотографую.

Місце проведення - унікальне еко-поселення в Славську

З просторим світлим залом та панорамними вікнами на гори. Дерев'яні та глиняні будиночки для проживання з чудовими краєвидами на полонині під горою Тростян.

Ми пропонуємо унікальну програму макробіотичного вегетеріанського харчування, що дозволить без будь-якої шкоди і стресів позбутися зайвої ваги.

Все сприяє тому, щоб ефективно пропрацювати свій психологічний стан і тіло.

Насичена відпочинкова програма

Зустріч сходу сонця на вершині гори Тростян, справжня чайна церемонія Пін-Ча, а також багато прогулянок осіннім лісом.

Парні практики

Ми покажемо вам основи Тілесно Орієнтованої Терапії, що дозволяє м'яко і безпечно розслабити тіло та блоки в ньому, спричинені певними емоціями.

Вам буде затишно в нашій невеликій групі максимум 16 учасників!

Чому варто довіряти Life is Trip.Yoga?

Ми кілька років навчались в школі йоги і системи оздоровлення Вячеслава та Олени Смірнових.

За останній рік провели 6 йога ретритів та проаналізували весь наш досвід, щоб дати найкращі та найдієвіші техніки нейтралізації стресу, покращення фізічного здоров'я та емоційної стабільності. В багатьох наших учасників, після цього відбулись колосальні якісні зміни в житті.

Історія попередніх заходів.

Про нас говорять відгуки наших учасників!

Світлана Яценко

Йога ретрит переверщив всі мої сподівання. Це була надзвичайна подія: рівень організації на п'ять з плюсом, бо все було продумано і передбачено зазделегідь (надана чітка програма, список речей, враховані побажання по харчуванню, рівень фізичної підготовки, інтереси і захоплення).

Зайняття з йоги сподобались всім і досвідченим і не дуже. Організатори дали нові знання і відчуття в тілі, творчі майстер класи і спілкування надихали на створення краси, а прогулянки в горах заряджали енергією.

Ми всі були на одній хвилі. Діма, Таня, дякую Вам за цей чудовий відпочинок, Ви неперевершені!

Вікторія Півненко

Йога - ретрит 08.03.2018. Перевищив всі мої очікування.

Ми були всього 5 днів, але організаторам вдалося розписати кожен день так, що часу засумувати, по народному "потупити" просто не було.
Дуже рада, що мені колись натрапила рекламка цього ретриту! Я знайшла багато відповідей на свої приватні питання, навчилася медитації і стояти на руках)).

Дякую, Ви робите хорошу справу і відноситеся до кожного учасника, в першу чергу як до друга, а потім вже як до клієнта

Марина Дмітрієва

Це був мій перший відпочинок формату йога-ретрит, але я його запам'ятаю назавжди. Талановиті організатори, цікаві учасники, чудова локація, заняття йогою і медитації, прогулянки. Все було неперевершено і душевно!

Для мене в йозі дуже багато залежить від тренера і тут я його знайшла! Уже пройшло декілька днів після повернення, але я до сих пір перебуваю у стані "кайфування".

Дякую Вам за нові відкриття, прекрасні емоції і натхнення. Я вже хочу знову поїхати з Вами на наступний ретрит. Life is Trip - це любов з першого погляду! )

Ольга Оберніхіна

Була на йога ретриті в Карпатах із Life is trip! Чудова подорож і відпочинок! Організація супер: все продумано і повідомлено заздалегідь плюс присутня гнучкість в розкладі для особистих побажань.

Організатор Діма і викладач йоги Таня просто чудові і відносилися до всіх учасниць як до близьких друзів, з турботою і приділяли нам багато уваги!

Отпримала велику насолоду від спілкування з усіма учасницями! З великим задоволенням поїду в наступний ретрит!

Потребуєте оздоровлення та хочете відволіктись від буденних справ? Реєструйтеся!